Юрист з нерухомості і житлових питань

Юрист по недвижимости и жилищным вопросам

Вам нужно продать, подарить или завещать собственность? Вы столкнулись с препятствиями при оформлении документов? Или, может быть, хотите купить жилье и опасаетесь недобросовестности застройщика? Юрист по недвижимости в Киеве поможет вам!

Юридична компанія «ASTAX» рекомендує свої послуги з усіх питань, що стосуються нерухомого майна. Купівля, приватизація, перепланування, переведення квартири в нежитловий фонд і багато іншого для наших клієнтів за доступними цінами! Звертайтеся за юридичною допомогою в Юридичну фірму «ASTAX»!

Ви звернули увагу, як зростає попит на квартири, будинки, капітальні гаражі і комерційну нерухомість в епоху великих потрясінь? Люди забирають свої гроші з банків і несуть їх ріелторам і забудовникам, сподіваючись зберегти нажите. Згодом криза мине, економіка приходить в стан стагнації, а потім слід зростання. І саме тоді нерухомість «повертає» вам відсотки за своєчасне вкладення коштів. Якщо прийшов час для її продажу, юрист з житлових питань допоможе грамотно скласти документи і супроводить угоду від початків і до кінця.

Якщо ви хочете придбати квартиру і вам потрібно перевірити забудовника, наші юристи нададуть кваліфіковану допомогу в цьому напрямку, а також роз’яснять умови, права і обов’язки пайовика за поданими документами. У разі порушення термінів здачі будинку, юристи компанії «ASTAX» підготують позов до суду і допоможе стягнути неустойку та завдані збитки.

При покупці вторинного житла перевірте юридичну чистоту квартири або будинку. Важливо переконатися, що об’єкт нерухомості не знаходиться в заставі, отримано згоду дружини (чоловіка) на продаж, в квартирі не зареєстровані неповнолітні діти. Якщо не врахувати ці важливі нюанси, майбутнє може захмаритися судовими позовами.

Досвідчена консультація юриста з житлових питань в Москві дозволить вам вирішити багато завдань і уникнути фатальних помилок. Ми надаємо допомогу в складанні різних документів, супроводі угод, вирішенні конфліктних ситуацій, а також здійснюємо захист інтересів клієнта в суді. Звертайтеся! Юридична компанія «ASTAX» завжди на вашому боці!

Залишилися питання? Зателефонуйте або напишіть нам і отримаєте консультацію!

Юрист з нерухомості Київ, консультація юриста по нерухомості
Please wait...

Зв’язатися з нами

41159169